3D Baskı

Metal ve Plastik 3D Baskı hizmetlerimizle karmaşık geometriler üretebilir, malzeme israfını azaltabilir ve geleneksel üretim yöntemlerine kıyasla pazara daha hızlı girebilirsiniz!

Danışmanlık hizmetlerimizle, kendi ürünleriniz için bu avantajlardan nasıl yararlanabileceğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabiliriz.

Eklemeli imalat konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlardan oluşan ekibimizle sizlere nasıl yardımcı oluyoruz?

 • Tasarımlarınızı 3D Baskı için optimize etmenize, eklemeli imalat için uygun olan parçaları belirlemenize ve daha pek çok konuda sizlere yardımcı oluyoruz.
 • İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışarak en gelişmiş 3D Baskı teknolojileriyle hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Geleneksel imalata göre tasarlanmış parçalarınızı eklemeli imalat yöntemleriyle ürettirmek istiyorsanız parçanız için uygun eklemeli imalat teknolojisini seçmenize yardımcı oluyoruz.
 • Seçtiğiniz eklemeli imalat teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanmak; parçanızı üretmeden önce parça ağırlığını azaltmak, topoloji optimizasyonu yapmak veya soğutma kanalları gibi fonksiyonel entegrasyonlar eklemek isterseniz Eklemeli İmalat için Tasarım hizmetimiz ile size yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz ile eklemeli imalatın tam potansiyelini ortaya çıkarmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Metal Eklemeli İmalat Hizmeti

Üretim Hizmeti Verdiğimiz Teknolojiler

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, oyunun kurallarını değiştiren bu teknolojiden tam olarak yararlanmanıza yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir. Tasarımlarınızı Metal 3D Baskı için optimize etmek ve en yüksek kalitede sonuçları elde etmek için her adımda sizinle birlikte çalışacağız.

 • SLM (Selective Laser Melting) Seçici Lazer Ergitme
 • DED (Direct Enerji Deposition) Doğrudan Enerji Biriktirme
 • WAAM (Wire Arc Additive Manufacturing) Tel Beslemeli Ark Ergitme
 • BJ (Binder Jetting) Bağlayıcı Püskürtme

Sizin için uygun olan Metal 3D Baskı teknolojisini seçmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Hızlı prototip, son kullanıcı ürünleri, küçük partili seri üretim taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Metal Eklemeli İmalat alanında çok çeşitli malzemeler kullanarak üretim yapıyoruz. Malzemeler ve metal eklemeli imalat hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz bize yazabilirsiniz.

Plastik Eklemeli İmalat Hizmeti

Üretim Hizmeti Verdiğimiz Teknolojiler

Son teknoloji Plastik 3D Baskı teknolojileriyle, karmaşık geometrileri hızlıca ve kolaylıkla üretebiliriz. İster küçük bir prototipe ister büyük ölçekli bir üretim çalışmasına ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak yetenek ve imkanlara sahibiz.

Çok çeşitli plastik katkılı üretim teknolojilerinin mevcut olduğunu biliyor muydunuz?

Hizmet verdiğimiz Plastik Eklemeli İmalat teknolojileri:
 • FDM (Fused Deposition Modeling) Eriyik Yığma Modelleme
 • SLA (Stereolithography) Stereolitografi
 • SLS (Selective Laser Sintering) Seçici Lazer Sinterleme
 • MJP (MultiJet Printing)
 • CJP (ColorJet Printing)

Sizin için uygun olan Plastik 3D Baskı teknolojisini seçmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Hızlı prototip, son kullanıcı ürünleri, küçük partili seri üretim taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Plastik Eklemeli İmalatta çeşitli malzemeler kullanarak üretim yapıyoruz. Malzemeler ve plastik 3D Baskı hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz bize yazabilirsiniz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Tek seferlik bir prototip imalatı veya seri üretim talebi fark etmeksizin sizinle birlikte çalışmaya hazırız.

Sadece 3D Baskı hizmeti vermiyoruz. Sıfırdan başlayarak danışmanlık ve eklemeli imalat için tasarım hizmetlerimizle eklemeli imalat hakkında sizleri bilgilendirmek, farkındalık oluşturmak, bu teknolojiyle avantajlı ürünler üretmek ve bu teknolojiyi firmanıza kazandırmak için sizlere ekibinizle birlikte çalışarak destek oluyoruz.

İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışarak ihtiyacınıza uygun olan en son 3D Baskı teknolojilerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Çözüm odaklı ekibimizin yardımıyla, projeniz için en iyi sonucu sağlamak adına 3D Baskı hakkında sahip olduğumuz tüm bilgi birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

3D Baskı hizmeti almak için bize ulaşın.