Satış Sonrası Hizmetlerimiz

digiMODE olarak müşteri memnuniyetinin satıştan daha önemli olduğuna yürekten inanıyoruz.

Bu sebeple, müşterilerimizle kurduğumuz ilişkileri güçlendirmek ve sürdürmek, yatırımını yaptıkları teknolojilerin verimli bir şekilde kullanılmasını, ürünlerin firma iş akış süreçlerine adaptasyonunu ve bu tüm süreçlerin iyileştirmesini sağlamak, özetle müşterilerimizin beklentilerinin de ötesine giderek en iyiyi yapmak temel amacımızı oluşturuyor.

Satış sonrası destek hizmetlerimiz, bu amacımızı gerçekleştirmede kritik bir rol oynamakta. Müşterilerimizin memnuniyeti için satışını gerçekleştirdiğimiz tüm yazılım ve donanımlara digiMODE olarak sağladığımız satış sonrası hizmetlerimiz şunlardır;

Kurulum ve Devreye Alma: Satın aldığınız ürünlerin kullanımına başlayabilmeniz için gerekli kurulum ve devreye alma faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. Bu noktada teknolojinin hızlı adaptasyonu için kurulum sonrası devreye alma oldukça önemli bir aşamadır. Ürünleri devreye alırken, mevcut firma iş akışının değerlendiriyor, ürünlerin süreçlerde nasıl yer alacağına müşterimizle birlikte karar veriyor, belirlenen süreci tam olarak çalışır hale getiriyor, müşterimizle birlikte gözlem yapıyor ve olası sorunları yerinde karşılıyoruz.

Önleyici Bakım: Çalışmalarınızın durmaması ve ürünlerinizden alabileceğiniz verimi maksimize edebilmek için düzenli önleyici bakım ziyaretleri gerçekleştiriyor ve sürdürülebilir bir üretim altyapısı sağlıyoruz.

Teknik Servis: Partneri olduğumuz tüm markaların ürünlerinin teknik servislerinin gerçekleştirilmesi konusunda sahip olduğumuz yetki sertifikaları ile hizmet veriyoruz.

Teknik Eğitim: Sağladığımız ürünlerin operatör ve bakım eğitimlerinin yanı sıra yazılım eğitimlerinin de verilmesi konusunda hizmet veriyoruz.

Yedek Parça Temini: Sağladığımız ürünlerin yedek parça temini ve parça değişimlerinin gerçekleştirilmesi konusunda hizmet veriyoruz. Yedek parça tarafında kritik gördüğümüz parçaların stoğunu tutuyor, böylece sistemlerinizi hızlı bir şekilde işler hale getiriyoruz.

Uygulama Desteği: Teknolojinin farklı uygulamalarınıza adaptasyonu için size atanmış uygulama mühendisi ile uygulama desteği veriyoruz.

Satın alma sonrası hizmetlerimizi; uzman, deneyimli ve teknoloji üreticileri tarafından sertifikalandırılmış ekibimiz tarafından; dünyada kabul görmüş ISO gibi standart altyapılarıyla ve her zaman profesyonel bir yaklaşımla müşterilerimize sağlamaktayız.

Satış sonrası hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz her konu için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.